Yönetim Kurulu

ERCAN HATİPOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

17.03.1983 yılında Bulgaristan’ da doğdum. 6 yaşına kadar çocukluğum Almaldere köyünde geçti. 1989 yılında ailem ile beraber Türkiye’ ye İzmir iline göç ettim. İlkokul, Ortaokul ve liseyi İzmir’ de okudum.

Üniversite eğitimimi yurt dışında tamamladım.

Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Sofya Teknik Üniversitesi (lisans 2000/2006)

İşletme Fakültesi, Anadolu Üniversitesi (lisans 2005/2010)

İlahiyat Fakültesi, Anadolu Üniversitesi (lisans 2005/2010)

İşletme MBA, İzmir Ekonomi Üniversitesi (yüksek lisans 2021)

bölümlerini bitirdim. Profesyonel iş hayatına özel sektörde 2008 yılında başladım. (Satış-Pazarlama). 8 yıl aktif olarak, sırasıyla, satış-pazarlama uzmanı, bölge müdürlüğü görevlerinde bulundum. Daha sonra kazanım ve deneyimleri kurumsal alana taşımak amacıyla girişimimi gerçekleştirdim.

2015 yılında, Tuna Tartı ve Elektronik Sistemler firmasını kurdum. (www.tunasistem.com.tr); 

2018 yılında, KantarBurada, ikinci grup şirketimizi kurdum. (www.kantarburada.com); 

2020 yılında, Tuna Energy, üçüncü grup şirketimizi kurdum. (www.tunaenergy.com);

2021 yılında, Tuna Academy, dördüncü grup şirketimizi kurdum. (www.tunaacademy.com)

2021 yılında ‘’Tuna Vakıf’’ kurulma çalışmalarını devam ettiriyorum. İşletme Koçu olarak eğitim ve eğitimlerimiz devam etmektedir. Satış – Pazarlama ile ilgili makale ve kitaplar yazıyorum.

2022 yılında, Tuna CRM firmasını kurdum. Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşteri ilişkilerini etkili bir şekilde yönetmek, analiz etmek ve iyileştirmek için kapsamlı bir yazılım firmasıdır.

2023 yılında, Clear Plus şirketini kurarak, temizlik ve hijyen ürünleri sektöründe öncülük ediyoruz. Bu alanda yaptığımız yeniliklerle, müşterilerimize daha temiz ve hijyenik bir yaşam alanı sunmanın yanı sıra sektörün gelişimine de katkıda bulunuyoruz.

Ayrıca, prestijli International Dublin University’den “Uluslararası İşletme Yönetimi” alanında doktora derecesine devam ediyorum. Bu derece, global iş stratejileri ve yönetim uygulamaları konusunda derinlemesine bilgi ve deneyim sağlamaktadır.

Kendimi, mühendis, işletmeci, sanayici, yazar, iş adamı ve aile babası olarak tanımlayabilirim. Evliyim ve 2 çocuk babasıyım.

Şenay HATİPOĞLU

Yönetim Kurulum Başkan Yardımcısı

bİZİM HAKKIMDA MERAK ETTİKLERİNİZ NELER?

Bize instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Eğitim ve Sosyal destek

Tuna Vakfı olarak, eğitim ve sosyal faaliyetlerin önemini biliyor ve bu alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuzla, sizin ve toplumumuzun yanında olmayı hedefliyoruz. Bizimle birlikte daha parlak bir geleceği şekillendirelim